ŠKOLA

Škola se nachází v přízemí Multifunkčního domu v blízkosti autobusového a vlakového nádraží, s přímým vstupem na malý travnatý pozemek. Je plně bezbariérová. Každá učebna je sestavena erizanům na míru a je zaměřena na výuku konkrétních předmětů. Máme např. učebnu matematiky, angličtiny a přírodovědných předmětů a zároveň má každý ročník svoji kmenovou třídu.

Vybavení: škola disponuje keramickou klasickou tabulí, 1x interaktivní tabuli, 2x interaktivními dotykovými monitory, 4x mikroskopy, 2x 3D tiskárnami, 14 notebooky a 12 iPady a didaktickými pomůckami. Řadu výukových pracovních sešitů si tvoří tutoři sami – pro výuku matematiky, angličtiny, historie a přírodovědných předmětů.

Obědy: jsou zajištěny v blízké budově gymnázia, v těsném sousedství školy se nachází kavárna s grilem, kde je možné zajistit malé zdravé svačiny.

Sport: pro sportovní aktivity si škola pronajímá vhodné prostory, a to sportovní halu BIOS, gymnastickou tělocvičnu ve Všetatech, sportovní centrum Olympionik aj. Při příhodném počasí škola využívá městský park, který je v docházkové vzdálenosti. V průběhu roku škola pravidelně organizuje kurz bruslení a plavání.

Na začátku školního roku vždy celá škola vyráží na adaptační pobyt a v prvním lednovém týdnu na lyžařský kurz do Pece pod Sněžkou.

Naše adresa: Mělník, U Potoka 4391

škola – foto